Dětské kožené sandály Bundgaard TAMMY BG202217-985 Rose Cloud
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4 hodnocení
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost: Skladem (1 ks) Skladem (1 ks) Skladem (1 ks) Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 16763/34 16763/36 16763/37 16763/38 Zvolte variantu
BG202217 985 01
Akce
Detailní popis produktu
Velikost   délka noha od do
30 182 - 186 mm
31 187 - 192 mm
32 193 - 200 mm
33 201 - 208 mm
34 209 - 216 mm
35 217 - 221 mm
36 222 - 228 mm
37 229 - 233 mm
38 234 - 240 mm