Dětské sandály Theodor Bundgaard BG202165 Modrá Navy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
Bundgaard logo small  Sportovní sandál s otevřenou špičkou i patou z Dánska
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 15.5.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
BG202165 02 519
Akce
Detailní popis produktu
TABULKA VELIKOSTÍ:
Velikost   délka noha od do
28 172 - 176 mm
29 177 - 181 mm
30 182 - 186 mm
31 187 - 192 mm
32 193 - 200 mm
33 201 - 208 mm
34 209 - 216 mm
35 217 - 221 mm
36 222 - 228 mm
37 229 - 233 mm